Гуманітарна допомога 

На даному етапі гуманітарна допомога від Громадської спілки та нашого партнера ЮНІСЕФ спрямована в пологові будинки, дитячі лікарні та інші медичні заклади.

Силами нашіх волонтерів організовано доставку гуманітарного вантажу ліків, засобів гігієни, медичних товарів та обладнання в районні лікарні Києва і Київської області; на південь у Миколаїв та на схід у Харків; в Полтаву та Дніпро, Суми та Запоріжжя.

Евакуація

Якщо ви, ваші рідні та близькі потребують евакуації, заповніть, будь ласка, форму і наші волонтери зв’яжуться із вами у найближчий час:

→ Мені потрібна евакуація

 Як здійснюється організація евакуації населення:

На автобусах Громадської спілки людей евакуюють  в спеціально облаштований для розміщення розподільчий центр на заході України, де створені достатні умови зі всім необхідним для комфортного перебування.

Умови та зручності в центрі розміщення для вимушено переміщених осіб:

  • місця для сну та відпочинку,
  • ванні кімнати з можливістю прийняти душ,
  • забезпечено повноцінне харчування

Усі документи для безпечного проїзду та супроводу також оформлені належним чином.

Населений пункт та тип закладу, де розміщуються вимушені переселенці не розголошуються з метою забезпечення безпеки евакуйованого населення.

Психологічна допомога

Громадська спілка надає психологічну допомогу для постраждалих під час війни та волонтерів.

Працюємо з такими запитами :

– Реабілітація після знаходження у зоні бойових дій

– Страхи, тривоги

– Нестабільні емоційні стани

– Синдром «вцілілого»

– Апатія, відсутність мотівації

– Адаптація до нової реальності

Якщо ви, ваші рідні та близькі потребують психологічної допомоги, заповніть анкету і наша пихологиня Анна БУЛГАКОВА – зв’яжеться із вами у найближчий час:

→ Форма зворотного зв’язку

Формат – групова терапія в zoom, або формат гри, тривалість 2-3 години.

З початку війни Громадська спілка “Український Фонд енергоефективності та енергозбереження” здійснює гуманітарну волонтерську місію, в рамках якої:

евакуйовано 250 сімей;

зібрано майже 18 млн. грн для ЗСУ, ці кошти пішли на виготовлення індивідуального захисного обладнання та інші потреби наших захисників;

доставлено 700 тонн гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ до медичних установ;

передано 50 терміналів Старлінк громадам, що потерпіли від дій російських загарбників. 

Медійні проекти

Вже майже рік гуманітарний штаб Громадської Спілки “Український Фонд Енергоефективності та Енергозбереження” проводить гуманітарну медійну місію. 

На партнерських волонтерських засадах ми запрошуємо незалежних журналістів, що співпрацюють з міжнародними інформаційними агенціями для фіксації подій в Україні, пов’язаних із російською агресією.

Крім прямої гуманітарної допомоги, правдиве висвітлення подій міжнародними ЗМІ – найважливіший фактор допомоги українському народу під час війни. Неупереджений погляд журналістів та експертів, яким довіряють, дозволяє показати реальну ситуацію очима очевидця, донести цю інформацію до світової спільноти – а не використовувати пропагандистські матеріали проросійських ЗМІ.


27.03.2023

Колонка голови правління ГС Єгора Стефановича для інтернет-видання “Економічна правда”

Цією публікацією в інтернет-виданні “Економічна правда” (https://www.epravda.com.ua/) ми розпочинаємо цикл науково-аналітичних матеріалів в українських ЗМІ про роботу Громадської спілки. Голова правління ГС, кандидат економічних наук Єгор Стефанович зосередив увагу на важливості максимально чіткої фіксації руйнувань і пошкоджень за допомогою геоінформаційних порталів. Зокрема, як ONOVA GIS HUB допомагає громадам не тільки внести інформацію на мапу, а й розрахувати обсяг коштів на відновлення, створити план розвитку інфраструктури населеного пункту.

В наступних матеріалах із періодичністю 1-2 рази на місяць Єгор Стефанович розповість:

  • про співпрацю громад із донорами та питання, які виникають під час цієї співпраці; 
  • про приклади прогресивного підходу до організації громадського простору у плануванні відбудови; 
  • про важливість цифровізації громад для прозорого та якісного процесу відновлення; 
  • про втілення принципів енергоефективності під час відбудови;
  • про колаборації ГС з українськими компаніями та закордонними ініціативами задля оновлення українських міст та громад. 

 


19.05.2023

Другий матеріал проєкту в інтернет-виданні “Економічна правда” голова правління ГС УФЕЕ Єгор Стефанович присвятив цифровізації. Саме вона зараз стає одним з головних інструментів відновлення як окремих громад, так і держави в цілому. 

Наступний матеріал ми плануємо присвятити принципам енергоефективності, які обов’язково мають бути втілені у відбудові. 


Проєкти 2022 року

6.05.2022

Перший проект нашої медійної волонтерської місії – поїздка зруйнованими українськими містами представника азербайджанського інформаційного каналу Pressklub.az Сеймура КЯЗІМОВА.

Сеймур Кязімов відомий азербайджанський журналіст, який висвітлює конфлікти в найгарячіших точках світу і доносить свою неупереджену позицію щодо цих подій громадянам Азербайджану.

Під час своїх подорожей Україною разом з волонтерською місією PU UFEES Сеймур зібрав багато матеріалів щодо наслідків російської агресії проти українського народу. У фокус його об’єктива потрапили Миколаїв та Харків, Київська та Донецька області. Сеймур не тільки неупереджено зафіксував руйнування, він спілкувався з позбавленими домівок місцевими жителями, відчув на собі небезпеку повітряної тривоги та побутові незручності через зруйновану інфраструктуру.

Журналістські репортажі Сеймура Кязімова вже публікуються провідними міжнародними ЗМІ, правдиво розповідаючи жахливу правду про війну в Україні міжнародній спільноті.

В рамках проекту “Гуманітарна медійна місія” ми розпочинаємо публікацію цих матеріалів на нашому сайті.

Репортаж Сеймура Кязімова із Миколаєва

Репортаж Сеймура Кязімова з Київської області

Репортаж Сеймура Кязімова з Харкова

 


16.05.2022

Інтерв’ю із засновником Громадської спілки “Український Фонд Енергоефективності та Енергозбереження” Анаром Рафієвим у форматі циклу «Сторіс» Georgian Strategic Analysis Centr (GSAC).

Ведучий – політолог Гела Васадзе.

В рамках інтерв’ю було обговорено багато нагальних тем.

https://ufees.net/news/interv-iu-anara-rafiieva-dlia-georgian-strategic-analysis-centr/


5.10.2022

Єгор Стефанович, голова правління громадської спілки «Український фонд енергоефективності та енергозбереження» долучився до II Business & Legal IT Forum 2022 та закликав учасників мріяти та діяти задля відбудови та оновлення України.

Повний виступ Єгора Стефановича та виступи інших учасників форуму на YouTube


22.10.2022

Ексклюзивне інтерв’ю президента громадської спілки “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”, голови Наглядової ради Анара Рафієва для KorrespondenT.az

Бесіду провів А. Гасанов. Повна версія інтерв’ю на ресурсі KorrespondenT.az