Громадська спілка “Український фонд енергоефективності та енергозбереження” є незалежною недержавною неприбутковою громадською спілкою, створена для підтримки ініціатив щодо впровадження інструментів стимулювання та заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, впровадження екологічних стандартів безпеки ЄС в Україні, з урахуванням національного плану дій з енергоефективності.

Одним із головних завдань Громадської спілки є просування заходів по термомодернізації в Україні та при можливості за її межами.

Ці заходи покликані здійснювати економію енергоресурсів і створювати можливості до енергетичної незалежності держави.

Громадська спілка “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”  – це платформа для проведення глобальних заходів з енергоефективності зі всіма необхідними для цього інструментами, комунікаційний майданчик як для постачальників так і для інвесторів, потенційних замовників.

Презентація Громадської спілки

Історія створення Громадської спілки

Від самого початку метою створення Громадської спілки  було залучення інвесторів та потенційних замовників для реалізації проектів з термомодернізації в Україні.

Це сучасна технологія для досягнення економії на енергоресурсах до 50% та виключення можливості перепаду температур всередині будівель.

В Україні, в місті Дніпро, за останні 3 роки ми виконали роботи з термомодернізації 81 будівлі державного значення.

Напрями основної діяльності

Організація та проведення різних комунікаційних заходів, для проведення активної інформаційно-просвітницької діяльності щодо енергоефективності та заходів з термомодернізації;

Підтримка міжнародних зв’язків, укладення міжнародних угод, зокрема з представниками міжнародних фінансових організації, серед яких ЄБРР, ЄІБ, НЕФКО та інші, для привернення уваги та залучення потенційних інвесторів та замовників, яким потрібні інвестиції для реалізації проектів та здійснення інших заходів з енергоефективності та термомодернізації.

При яких умовах Спілка була переформатована в волонтерський центр для організації евакуації мирних жителів України та забезпечення гуманітарної допомоги

З початком війни в Україні керівництво Громадської спілки, розуміючи та усвідомлюючи нагальну потребу допомагати Україні відстоювати свої права, незалежність та територіальну цілісність, демократичний шлях, який вона обрала, переорієнтувалося та започаткувало окрему гуманітарну програму – для підтримки захисників України та населення нашої країни.

Рафієв Анар, як людина, яка пережила не одну війну в своєму рідному домі Азербайджанській Республіці, як ніхто інший розуміє глибину трагедії і горя, які спіткали Україну внаслідок жорстокої агресії з боку Російської Федерації.

Тому, без вагань було прийнято рішення перенаправити вид діяльності спілки на підтримку захисників України та мирного населення, яке постраждало внаслідок агресії.

Рафієв Анар вважає своїм обов’язком та покликанням захистити дім, який став його другою батьківщиною та народ, який став його другою сім’єю.

З самого початку російської агресії, коли розпочався конфлікт в 2014 році на Донбасі, Рафієв Анар своїми силами надавав безпосередню благодійну допомогу військовослужбовцям України у зоні конфлікту.

Наша головна ціль – збереження якомога більше життів серед мирного населення шляхом евакуації з зон бойових дій, надання гуманітарної допомоги (продукти харчування, медичні препарати, забезпечення пальним, а також іншими необхідними засобами) захисників України на шляху боротьби з окупантами.

Структура Гуманітарного штабу:

Генеральний штаб – знаходиться у місті Києві

Західний координаційний штаб – табір з волонтерами-поварами, волонтерами-лікарями та волонтерами-психологами з можливістю розміщення переселенців, повноцінного харчування, подальшого трансферу до кордону чи іншого міста України (відповідно до можливостей та ситуації)

→ Структура Гуманітарного штабу

Документи

→ Протокол № 1 від 25 лютого 2022 р.

Контакти

КЕРІВНИЦТВО

+38 098 006 02 02

МІЖНАРОДНИЙ КООРДИНАТОР

+38 098 961 34 57

ВІДДІЛ ПО ЗВ’ЯЗКАХ ІЗ ДЕРЖАВНИМИ УСТАНОВАМИ, ОРГАНІЗАЦІЯМИ

+38 067 652 81 88

ВІДДІЛ ПО ЗВ’ЯЗКАХ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ

+38 093 074 35 36

ВОЛОНТЕРИ ВІДДІЛУ ПО ЗВ’ЯЗКАХ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ

+38 097 176 49 37

Центральний відділ Гуманітарного штабу

БУХГАЛТЕРІЯ

+38 067 243 09 10