Що це? 

Ліга оновлення України ONOVAунікальна платформа об’єднання та взаємодії. Це об’єднана структура представників різних сфер діяльності та впливу задля однієї мети, а саме відбудувати та ефективно оновити Україну, зробити її кращою: безпечнішою, досконалою, зручнішою, сучасною — оновленою версією України.

ONOVA_Ліга презентація

Хто в лізі? 

Всі, хто бажає працювати заради спільної мети оновити зруйновану територію країни, члени об’єднання що вже долучились та беруть участь в одному з проєктів Порталу оновлення України ONOVA.

Звідки ми?

Серед учасників Ліги оновлення України ONOVA визначено чотири групи за напрямом впливу на проекти та відповідної діяльності : 

  • Українські громади, державні установи та профільні міністерства з якими підписані меморандуми та договори про співпрацю та безоплатне використання ГІС-сервісом “Оновимо Україну разом” ONOVA GIS HUB.
  • Українські та іноземні інвестори, міжнародні донори 
  • Представники вітчизняного та закордонного бізнесу, підрядні організації: розробники ПО та забудовники, постачальники сервісу та матеріалів. 
  • Представники громадських організацій, незалежних експертних об’єднать, ЗМІ, що матимуть доступ до механізму співпраці та прозору інформацію для аналізу і взаємодії у реалізації проєктів.

Як діємо?

За допогою ONOVA GIS HUB збираємо та систематизуємо інформацію щодо руйнацій ➡️ визначаємо розміри шкоди та збитків, завданих окремим об’єктам, громадам, галузям та Україні в цілому  ➡️ визначаємо обсяг фінансових інвестицій, необхідних для відновлення ➡️ оцінюємо потреби громади та визначаємо можливості для модернізації, впровадження інноваційних технологій  ➡️ здійснюємо моніторинг соціально-економічних та інших показників розвитку держави. 

Долучайтесь до Ліги оновлення України!

https://onova.org.ua/