Президент Громадської спілки, голова Наглядової ради

Громадянин Азербайджанської Республіки, Генеральний директор Akelik Group в Україні та Східній Європі.

Понад 10 років активно розвиваю будівельний бізнес в Україні, з вірою в потенціал цієї держави, яка стала для мене другим домом та другою батьківщиною.

Займаюсь розвитоком різних стартапів, бізнес-проектів, є бізнес-наставником для молодих підприємців.

24 лютого життя кожного із нас розділилось на до та після. Від початку агресії, я як громадян іншої країни, міг без проблем покинути Україну. Але я маю за честь допомагати країні, яка стала другою моєю батьківщиною. У ту саму мить мною було ухвалене рішення створити Координаційний гуманітарний центр на основі Громадської спілки “Український фонд енергоефективності та енергозбереження” та допомагати всебічно мирному населенню, ЗСУ та Україні в цілому що є сили.
У Азербайджані ми маємо прислів’я, яке дослівно звучить так «я пив воду цієї землі». Для мене це означає, що у скрутну хвилину я не можу залишити у біді ту землю, яка мене годувала багато років, яка давала усі можливості та ресурси для розвитку успішного бізнесу, яка стала моєю другою Батьківщиною.

Це мій обов’язок та поклик допомагати на шляху до перемоги. Тому що, як каже уся наша команда — “Наш вибір — це життя. Зараз!”