Жовтень: Огляд новин та досягнень Громадської спілки
Жовтень для нас був насичений заходами, подіями, здобутками.
Ось короткий огляд всього, що сталося:
🏡 Енергоефективність
🔹Розпочався другий тур відбору громад для участі в програмі “Енергоефективність громадських будівель в Україні” (UPBEE). Ми продовжуємо надавати всебічну підтримку активним громадам у підготовці до участі в цій програмі та проводимо консультації та тренінги з впровадження термомодернізації.
🔹Енергозбереження в дії: Продовжуємо спільний проєкт з ПРООН, завдяки якому вже встановлено понад 4000 квадратних метрів нових енергозберігаючих вікон. Нові регіони, такі як Запоріжжя, Хмельницька область, Кропивницький та Кіровоградщина, приєдналися до цього проєкту та готові до зимового періоду.
🤝 Партнерство
Ми продовжуємо об’єднувати інноваційні сили й компетенції для створення енергонезалежного та екологічно чистого майбутнього України. Активно розширюємо наші партнерські стосунки з представниками різних галузей.
Нові стратегічні партнери ГС:
🔹 Компанія Solar Family, які будують сонячні електростанції для домогосподарств та підприємств.
🔹 Мережа клінік ADONIS, які надають якісну медичну допомогу у важкі часи.
🔹 Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА), з яким ми співпрацюємо для сприяння науковим розробкам та інноваціям.
🌍 Події та заходи
Наша команда активно бере участь у різних подіях та заходах, розширюючи географію нашої присутності. Серед найважливіших:
🔹Азербайджанський національний форум з містобудування (NUFA2), де ми ділилися досвідом у сфері сталого розвитку та інноваційного містобудування.
🔹 World Habitat Day, де ми брали участь у глобальних обговореннях щодо відновлення міст після глобальних криз, таких як COVID-19 та військові конфлікти.
🔹 XIV Міжнародна науково-практична конференція “УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ”, де наші експерти ділилися досвідом використання інноваційного інструментарію ONOVA GIS HUB для проєктів оновлення України.
🔹 Розширене засідання Антикризового штабу УСПП. Головні питання, які були порушені на заході: імпортозаміщення; індустріальні парки; будівельні матеріали; переробка відходів; цифровізація, за правилом “всі бачать все”; планування територій; ONOVA GIS HUB.
🔹 Міжнародний семінар “Застосування відходів і вторинних продуктів промисловості в дорожньому будівництві” ініційований Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України. Ми обговорювали нові тренди та тенденції оновлення у дорожньому будівництві.
Це лише частина наших досягнень у жовтні, і ми продовжуємо рухатися вперед та робити Україну краще! 🇺🇦🌟