15 Січня 2024

Громадська спілка “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”, що заснована у січні 2022 року, є незалежною недержавною неприбутковою громадською спілкою, створена для підтримки ініціатив щодо впровадження інструментів стимулювання та заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, впровадження екологічних стандартів безпеки ЄС в Україні, з урахуванням національного плану дій з енергоефективності.

Крім того, Громадська спілка бере участь та є ініціатором проєктів з розвитку електронних сервісів, сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, інновацій та комплексних ІТ-рішень, спрямованих, в тому числі на пошук інвесторів для відновлення та відбудови держави за допомогою цифрових ресурсів.

Таким чином на 2024 рік визначено наступні основні напрямки діяльності та стратегічного розвитку:

1. Продовження взаємодії з Центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

2. Пріоритетне просування та популяризація проєктів термомодернізації та енергозбереження на національному рівні.

3. Допомога органам місцевого самоврядування з формуванням планів соціально-економічного розвитку громад, особливо в регіонах, що постраждали від впливу бойових дій.

4. Проведення онлайн та офлайн навчання працівників органів місцевого самоврядування з питань застосування енергоефективних технологій.

5. Просування та реалізація проєктів енергоефективних технологій на міжнародному рівні. Зокрема, в регіонах що також постраждали від бойових дій.

6. Продовження підтримки та популяризації проєкту Ліга оновлення України ONOVA та ONOVA GIS HUB (спеціальний онлайн портал на основі геоінформаційних технологій).

7. Участь та просування запровадження міжнародних стандартів енергоефективності в Україні.

Одним з найважливіших пріоритетів є створення детального плану стратегічного розвитку Громадської спілки у 2024 році.

Поділитись у facebook