15 Лютого 2024

Продовжуємо підтримувати місцеві громади на шляху енергоефективності. У рамках цього напрямку 15 лютого представники ГС УФЕЕ, голова правління Єгор Стефанович та координатор з енергоефективності Ярослав Косяк, здійснили установчий візит до Коростенської територіальної громади.

 

На зустрічі Єгор Стефанович поділився з представниками громади успішними кейсами термомодернізації дитячих закладів Дніпра, Кременчука, Боярки та інших громад. Він також зосередив увагу присутніх на активній роботі, яку проводить команда спілки для допомоги громадам у залученні коштів на відновлення та термомодернізацію громадських будівель.

Одним з основних питань на зустрічі було обговорення можливості фінансування заходів з енергоефективності для бюджетних установ Коростенської громади, зокрема, для міського ліцею №11 та консультативно-діагностичного центру Коростенської міської центральної лікарні. Ці об’єкти були обрані з урахуванням їх великої енергоспоживчої активності.

Як результат зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Коростенською міською територіальною громадою та Громадською спілкою “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”. Відповідно цього документу сторони планують активне співробітництво в оновленні інфраструктури громади з використанням сучасних енергоефективних заходів, спрямованих на зменшення витрат енергоресурсів.

“Реалізація енергоефективних заходів в громаді важлива в першу чергу для добробуту жителів та покращення умов перебування в громадських будівлях, а енергоефективність – один з пріоритетних напрямків розвитку Коростенської громади”, – наголосив Володимир Москаленко, міський голова Коростеня.

 “Ми раді можливості співпрацювати з командою Коростенської міської ради. Плануємо надати підтримку Коростеню у залученні фінансування, інвестицій та пільгових кредитів для термомодернізації. Суть процесу полягає в тому, що повернення кредитних коштів відбувається за рахунок досягнутої економії від впровадження енергоефективних заходів. Ми віримо, що наші спільні зусилля допоможуть досягти значної економії коштів, які громада зможе використати для покращення якості життя своїх мешканців. Закликаємо всі українські громади долучатися до процесу енергоефективного оновлення країни”, — прокоментував подію Єгор Стефанович, голова правління ГС УФЕЕ, головний координатор Ліги ONOVA.

Присутні на зустрічі перший заступник міського голови Володимир Вигівський, начальник управління житлово-комунального господарства Валерій Мартинюк та енергоменеджер громади Анна Сергеєва висловили свою підтримку оголошеному співробітництву. Їхні досвід і знання будуть важливим внеском у впровадження енергоефективних заходів та сприятимуть досягненню спільних цілей з розвитку громади.

🤝🇺🇦 Енергоефективно оновлюємо Україну разом!

Поділитись у facebook