Медійні проекти

Гуманітарний штаб Громадської Спілки “Український Фонд Енергоефективності та Енергозбереження” розпочав гуманітарну медійну місію. 

На партнерських волонтерських засадах ми запрошуємо незалежних журналістів, що співпрацюють з міжнародними інформаційними агенціями для фіксації подій в Україні, пов’язаних із російською агресією.

Крім прямої гуманітарної допомоги, правдиве висвітлення подій міжнародними ЗМІ – найважливіший фактор допомоги українському народу під час війни. Неупереджений погляд журналіста, якому довіряють, дозволяє показати реальну ситуацію очима очевидця, донести цю інформацію до світової спільноти – а не використовувати пропагандистські матеріали проросійських ЗМІ.

Перший проект нашої медійної волонтерської місії – поїздка зруйнованими українськими містами представника азербайджанського інформаційного каналу Pressklub.az Сеймура КЯЗІМОВА.

Сеймур Кязімов відомий азербайджанський журналіст, який висвітлює конфлікти в найгарячіших точках світу і доносить свою неупереджену позицію щодо цих подій громадянам Азербайджану.

Під час своїх подорожей Україною разом з волонтерською місією PU UFEES Сеймур зібрав багато матеріалів щодо наслідків російської агресії проти українського народу. У фокус його об’єктива потрапили Миколаїв та Харків, Київська та Донецька області. Сеймур не тільки неупереджено зафіксував руйнування, він спілкувався з позбавленими домівок місцевими жителями, відчув на собі небезпеку повітряної тривоги та побутові незручності через зруйновану інфраструктуру.

Журналістські репортажі Сеймура Кязімова вже публікуються провідними міжнародними ЗМІ, правдиво розповідаючи жахливу правду про війну в Україні міжнародній спільноті.

В рамках проекту “Гуманітарна медійна місія” ми розпочинаємо публікацію цих матеріалів на нашому сайті.

Репортаж Сеймура Кязімова із Миколаєва

Репортаж Сеймура Кязімова з Київської області

Репортаж Сеймура Кязімова з Харкова

 


Інтерв’ю із засновником Громадської спілки “Український Фонд Енергоефективності та Енергозбереження” Анаром Рафієвим у форматі циклу «Сторіс» Georgian Strategic Analysis Centr (GSAC).

Ведучий – політолог Гела Васадзе.

В рамках інтерв’ю було обговорено багато нагальних тем.

https://ufees.net/news/interv-iu-anara-rafiieva-dlia-georgian-strategic-analysis-centr/


Єгор Стефанович, голова правління громадської спілки «Український фонд енергоефективності та енергозбереження» долучився до II Business & Legal IT Forum 2022 та закликав учасників мріяти та діяти задля відбудови та оновлення України.

Повний виступ Єгора Стефановича та виступи інших учасників форуму на YouTube


Ексклюзивне інтерв’ю президента громадської спілки “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”, голови Наглядової ради Анара Рафієва для KorrespondenT.az

Бесіду провів А. Гасанов. Повна версія інтерв’ю на ресурсі KorrespondenT.az